Oczka wodne Władka-Łobez - Wędzarnia | Budowa wędzarni | Gril murowany l Działka :: Władysławowo

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Oczka wodne Władka-Łobez

Działka

Przedstawiam fajne dwa oczka Władysława z miejscowości Łobez - zachodniopomorskie.
Zobaczcie jak własnymi siłami można zbudować koło swojego domu wspaniałe oczka wodne.

Kilka dni temu zadzwonił do mnie Władysław z pytaniami odnośnie budowy filtra do swoich oczek-zainspirowany projektem, który przedstawiłem na stronie oczko wodne. Od słowa do słowa poznaliśmy się na razie telefonicznie. Władek zrobił mi niespodziankę i przesłał parę fotek swoich oczek i fotki swojego filtra. Zobaczcie jakie wspaniałe rzeczy budują ludzie, dla których liczy się fakt, że sami wszystko zrobili!!

Zgodnie z konwencją serwisu, tylko takie projekty będą zamieszczanie w moim serwisie, bo nie sztuką jest wynająć firmę od krajobrazów, która za ogromne pieniądze wykona nam i wdroży projekt wokół naszego domu. Programy np. " Maja w ogrodzie"/ pozdrowienia dla Pani Maji/, pokazuje tylko /  z małymi wyjątkami / posesje, ogrody ludzi, którzy dysponują ogromnymi funduszami. Serwis WĘDZARNIA będzie zawsze prezentował tylko projekty wykonane własnymi siłami. Przkład Władysława jest tu bardzo na miejscu . Wyobrażacie sobie ile czasu, wysiłku zajęło Władysławowi zbudowanie takich oczek?. Moje gratulacje!!

Jesteśmy z Władkiem umówieni wiosną/latem przyszłego roku u niego, więc na pewno ukaże się następna fotorelacja z rancha Władysława. Poniżej fotki ukazujące budowę filtra do jego oczek.

Oczka wodne i budowa filtra do oczek wodnych - projekt Władysława
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego